velikost "0", rozchod 32mm, M 1:45
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4970"
Pro vobby-taky jsem se učil nejdřív na legu a merkuru abych pochopil správné proporce modelu a jejich technickou stránku,navíc na nich když neco nefunguje tak to přestavíš,když už něco fifrezuješ nebo vysoustružíš blbě mužeš to zahodit.tk se neboj nikdo se ti smat nebude děláš to pro radost sobě ne pro pobavení ostatních.
Servus hoši děkuju za pochvalu,bylo to zajmavé dělat tuhle lokotku je ma oblíbená tak jsem chtěl aby za něco stala,ale ještě to není dokonalý model.Jen k natěru to je práce Loboše a Eduarda Domalípů kterým děkuji ještě jedno za pomoc při nátěru.P.S. te připravuju stavbu štokra a le už opravdu modelověho ani naznak timplejtu bude to cesta trnitá,ale o to víc mě to láka a těším se na ní budu dělat tři kusy Jeden promě a synka a jeden pro Karlíka tak za přibližně za pul roku se mužete těšit na první fota pojezdu a možná horní stavby modelu,už je to v dílně na prvních dílech.S pozdravem Kubík
Opravdu krásná mašinka a jistě hodně kvalitní práce.Moc závidím a přeji hodně úspěchů při stavbě dalších kousků.
Nepřihlásil jsem se - Milan
Nádhera, smekám. Bylo by možné video? Ještě jednou, Kubíku, skvělé....Na trati to bude něco....
Je moc pěknej ten Papoušek, jako skutečnej a proto ho chci pochválit. Umím si představit, co je to za práci ho udělat, když člověk zrovna nedělá v oboru, nebo není profík. To je moje oblíbená lokotka, taky jsem si ji udělal, ale z Lega :-) (prosím nesmát se, je pochopitelně ve zkratce ale okamžitě k poznání - lego je taková náhražka modelařiny pro ty, co k železu mají daleko).
Chápu, že byl kumšt toho Papoucha přimět, aby se mu do zatáčky všechna kola pěkně srovnala podél kolejnic. Proto jsem rád, že tu není použito zjednodušení s beznákolkovými koly, jako to dělá bohužel Merkur.
19.03.2016 00:56:47
ets
Trochu nejen o modelové železnici ETS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one