velikost "0", rozchod 32mm, M 1:45

Lenz parní lokomotiva řady BR 64 prototyp

Lenz parní lokomotiva řady BR 64 prototyp - obrázek

Lenz parní lokomotiva řady BR 64 prototyp - obrázek

V přípravě do vydání nového modelu :O)
Rudolfův odkaz na novinky (mimo jiné i nulkové) z letošního veletrhu v Norimberku (2009), mne navedl na malý nápad. Občas si na webu prohlížím "prototypové" obrázky nulkových modelů, které si někdy prohlédnu a někdy uložím. 
12/2010 Předsériový vzor  
 
Foto (c) Lenz THX   Foto (c) Lenz THX
 
Foto (c) Lenz THX   Foto (c) Lenz THX

 
Ale výrobce, poté, co vyprodukuje ostrou sériovou verzi prototypová fota vymete z webu a nahradí je nůďo-fotem z "ánfasu".
 
    Foto (c) Lenz THX
 
Foto (c) Lenz THX   Foto (c) Lenz THX
 
Přitom právě taková pracovní fota, nejlépe dokumentují složitost provedení modelu, použité výrobní technologie a nejlépe nám vysvětlují to, co si máme představit pod pojmem smíšená stavba.
 
    Foto (c) Lenz THX
 
Tedy pokochejme se společně nad zrodem BR64, která poprvé jistě zacílí i na srdéčko vyznavačů modelů ČSD a to předevší pro možnost přestavby na řadu 365. Situace je o to zajímavější, že připraven  ve startovních blocích je i model 365 od ETS a jen co čas dovolí uděláme si malý srovnávací test co za své ceny tyto modely Lenz a ETS nabízí.
A teď si dáme trochu prototypového voayerství na citovanou BR64 a budeme Lenzovi držet palce, aby s ohledem na poměry v Německu nasazení modelu neodpískal. 
 
 
   
Pro představu jak by BR64 slušelo přeznačení na řadu 365.
17.05.2009 15:40:55
ets
Trochu nejen o modelové železnici ETS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one