velikost "0", rozchod 32mm, M 1:45

Posilam par obrázků, stavba meho InDoor kolejišťátka už popolezla o malinkej kousek dopředu.

Apdejt 12/2012
Mam hotove uz cele "hlavni nadrazi", teda kolejivo... vcetne zapojeni elektriky vyhybek a podobne


...zatim me to strasne bavi, doufam ze to vydrzi

Kolejivo samozrejme ETS pouzite z dob pred 10-ti lety kdy se jeste dalo realne nakupovat :o)) . dneska uz bych to nemel sanci financne utahnout, pri cene za vyhybku takrka 900,- a poctu vyhybek na nadrazi - 13ks :o))) bych se daleko nedostal. nastesti mam jeste kolejova hromadu... :o))).

Taky jsem si zalozil stranky o vlaccich, ale klasika nemam cas je poradne resit, ale tak snad ...

http://moje-vlacky.webnode.cz/


 00/2007 Klub "0" ....Trochu ETS Outdóóru... hoši měli odvahu a nášlápnuto prolomit dveře a vypustit ETS do náruče matičky přírody... stránka je dlouhodobě zamrzlá a email nefunguje (takto skončíme i my)... nakopíroval jsem fotky do jedné z našich galerií jako zálohu.


Aktualizováno ... nicméně 10/2012 přišla emajle...:

Ahoj, na stránky jsem "narazil", řekněme nedávno a to ve chvíli kdy jsem se začal opět zajímat o svoje "notně zaprašené" vláčky ETS a pak několik hodně nadneseně řečeno "modelů", které jsem vykutal v dávných dobách mého rozjíveného mladí z mosazného plechu :o) O co bylo mé překvapeni vetší, že jsem na stránkách narazil na mé fotky z mých vlačkování ... v sekci "Outdořiste" jako Klub "0" :o)

Toto mě, řekneme překvapilo a potesilo, ale co hlavne, VZPOMĚL JSEM SI, ze sem k tomu měl i ty stránky, které samozřejmě z pochopitelných důvodů "nefungují" :o) Fotek z vláčkování v přírodě mam ještě docela spoustu, je to, ale většinou víc jak 10 let zpátky :o) jezdívali jsme do jednoho malého pískového lomu (ani nevím jestli to místo ještě vůbec existuje) kde jsme to v rámci týdenní dovolené "rozbalili" .. z toho jsou ty fotky na stránkách... takže se nejedná o žádné trvalé kolejiště.