velikost "0", rozchod 32mm, M 1:45
Někdo má vláčky jen proto, aby je měl ... a někdo má vláčky hlavně proto, aby jezdil ... a KPtrain patří k té druhé partě :O)) Tedy potěšte své oko a vězte, že nejen Géčkem může zahrada žíti ...
Pavel Kohoutek
Výroba, opravy a instalace el.zařízení
391 76 Tábor-Slapy 21. tel.:603 429 953


Stále doplňovaná galerie ZDE
19.5.2018
Tak přesně po roce jsem obnovil provoz na zahradní dráze.
Z původní trati zbylo asi 30%, vše ostatní je novostavba.
KPtrain


   
10/2017
Burčáková sezóna 2017

  


 

Apdejt 9/2017

Od května probíhá generální oprava celé dráhy a nyní se vše konečně blíží do finále.

Dominantním prvkem bude nový kruhový viadukt o průměru 3 metry, ne něj navazují dva metrové železné mosty, po kterých trať vstoupí do nově budovaného vnitřního nádraží. Výjezd z tohoto nádraží bude na nově položený úsek tratě. Tento je veden v podstatě v původní stopě, přestože se jedná o kompletní novostavbu. Příští týden začne pokládka kolejí, rád bych si ještě před prvním sněhem zajezdil :-)

 

Celkový plán se příliš neliší o původního vedení trati, pouze ten viadukt trať prodloužil asi o 9 metrů. V zimě se bude pracovat uvnitř novostavby, chtěl bych tam mít velké odstavné nádraží.

 

"Myší díru", jak ji vtipně pojmenoval Jirka Randa, jsem právě zrušil. Hodinka práce s diamantovým rozbrusem a mám 6 cm k dobru. 

Apdejt 4/2015

Balmáda

 
21. 6. 2014 Apdejt
 Přidáno pár obrázků z letošního jara. KPTrain, zdá se, zahájil úspěšně etapu opravdové elektrifikace, část kolejiště se tak ocitla pod trolejem. Obrázky v plném formátu jsou k vidění v galeriii na Google ZDE