velikost "0", rozchod 32mm, M 1:45
  

Ahoj! Když píšeš "Vaše fotky, berem všechno ..." tak též (Banjo) přispěji troškou do mlýna.... Zveřejnění nechám na uvážení

Apdejt 10/2014

Nazdar příznivci nulky!
Po nějakém čase jsem se vypravil s foťákem na zahradu a využil pravděpodobně letošního posledního sluníčka na trati. Ne že bych si myslel, že už letos sluníčko svítit nikdá nebude, ale jak klesá stále níž a níž, na trati se od listopadu do března neobjeví.
Vozidly žádnými novými nenadchnu, je vyhlášen stopstav, čekám, až Merkur vyrobí nějaký z typických českých motoráků vyjma krabicoidního věžáku, nicméně se pochlubím mechem, který velmi příznivě s tratí ZŽN spolupracuje. Spousta zahrádkářů mech nesnáší, já ho rád mám. Mrkněte tedy, jakou kulisu dokáže kolem trati vytvořit.

Fotky přidány do Galerie

 

 

 
 
1/2014 Apdejt - protože Banjoales fotí pěkně, přidal jesm galerii, kde se - doufejme - budou časem objevovat další příspěvky

Posílám pozdrav z ježdění, není to sice ze včerejška, dvě fotky jsou focené před Vánoci a ta třetí je ze 14. ledna 2013... Tohle současný počasí je hrozný! Včera jsem jezdil celý den i přes deštivé počasí.


 
2014


20131-11-2011 První den provozu Brejlovce Merkur
1-10-2011 Ahoj! Posílám několik novinek z trati v Nupakách: