velikost "0", rozchod 32mm, M 1:45

Miloš.Š. 4/2017

Návrat ztraceného syna.
...ja uz jednou nulku měl, mám i u vas na strance fotky, ale pak prisla rodina a bylo hotovo.- Domácí kolejiste ChZZ (došlo na přejmenování na Kolejiště Miloše z Hlinska)

Galerie v plném rozlišení zde

12.3.2019
Ahoj z Hlinska.

Po čase opět posílám pár fotek. Převážně výroby okolí a zeleně. Stromy jsou vytvořeny z pozadí na terária a posypany posypem woodland scenics T1344.

Technik je více ale mě to takto stačí. To křoví je z drobných kořínků a též posypany T1344. Konkrétně kořínky z břízy. Na jednom snímku je taky můj nový stroj z dílny pana Domalípa.

 

 

11/2018

Ahoj z Hlinska, zasílám alespoň něco. První fotka ukazuje scenerii nad tunelem. Dumal jsem co dát nad tunel, vyřešil jsem to jakýmsi výřezem lokálky, která nad tunelem prochází. Zatímco těsně nad portálem je už hotovo, i s kapličkou a lesíkem, skalnatý zářez okolo kolejí je rozpracován. Ale teď dál. Avšak provizorně položená poslední deska, na všem možném, již nese koleje dalšího nádraží. Koleje mi tedy vedou skutečně přes celý byt, pravda mimo koupelny :)


 

 
10/2018
V poslední době jsem se zaměřil na detaily. Plot na foto je ze sítě na mouchy a sirek. Dále jsem vytvořil spousta značek a hlavně tunel. Některé značky jsou u tratě a některé ve skladě tratovaku, kde jsem nainstaloval balík se dřevem a složené hranoly na plot. Nechybí ani srolovana síť na mouchy, tedy balík s pletivem. Pod jedním smrkem se objevilo složené dříví. Blikacky jsou původně H0, upravené pro nulku.