velikost "0", rozchod 32mm, M 1:45

Moje kolejiště / Moduliště / Outdořiště a Indořiště

V této rubrice publikujeme naše opusy týkající se provozu nulky v interiéru i exteriéru.

Postupně v přípravě.

 

Příspěvky této rubriky, mohou posloužit jako motivační nakopnutí v případě sledování růstu promyšlených dílek stavitelů typu Marian nebo KPtrain (tj. výstavba je předem plánována a vyměřena) nebo pouze pro potěšení oka v případě expresivních stavitelů typu Okarlík (tj. výstavba nikdy nekončí a trať směřuje do neznáma).

3/2013 Tady bylo všude spousta hezkých fotek o velkém rozlišení. V rámci hubnutí webu, jsem to musel bohužel probrat a fotky jsou teď jen malé. Máte-li někdo něco na webu, prosím pošlete odkazy, rád je tam doplním (admin)


RobinK 2/2017
Posílám první fotky z počátku stavby půdního kolejiště. Zkusím postupně popisovat stavbu, vybrané a použité materiály, elektroniku, atd. Snad to někomu poslouží jako inspirace.

Miloš.Š. 4/2017

Návrat ztraceného syna.
...ja uz jednou nulku měl, mám i u vas na strance fotky, ale pak prisla rodina a bylo hotovo.- Domácí kolejiste ChZZ (došlo na přejmenování na Kolejiště Miloše z Hlinska)


1/2019 Aleš S.

Aleš začal v polovině roku 2018 s budováním zahradního kolejiště.


Jakub Dzurný 4/2015
Jakub pojal své autdořiště jako panel s vláčky přenesený ven, oživený skalničkovou úpravou. Úžasné je zejména, jak rychle dokáže zahladit stopy po velkých změnách.
Někdo má vláčky jen proto, aby je měl ... a někdo má vláčky hlavně proto, aby jezdil ... a KPtrain patří k té druhé partě :O)) Tedy potěšte své oko a vězte, že nejen Géčkem může zahrada žíti ...

Milan Janík 3/2017
Pracuji na ztvárnění mého plánovaného kolejiště v programu SCARM, a napadlo mě, že bych v průběhu modelování mohl na zdejších stránkách upozornit na relativní novinku ve SCARM.
Posílám fotky ze svého zahradního kolejiště ze severních Čech.
Kdo by neznal OKarlíka je to typický jezdič ...

10/2014 M. Šimek
U Milana Šimka již téměř rok vzniká pozoruhodné kolejiště v k tomu účelu přistavěném zastřešení.
Ahoj! Když píšeš "Vaše fotky, berem všechno ..." tak též (Banjo) přispěji troškou do mlýna.... Zveřejnění nechám na uvážení
Dlouho jsme očekávali, kdy Marian od stádia hloubání a dloubání přejde k činu... a... (tradá) je to tady.
V roce 2007 se v inzerci objevilo modulové kolejiště ETS

I pan kolega Fekicek má našlápnuto na výstavbu kolejiště v rozměru 0. A co jiného by mohlo býti předobrazem než-li Vráž u Písku

Posilam par obrázků, stavba meho InDoor kolejišťátka už popolezla o malinkej kousek dopředu.

V přípravě (autor:MaN) ... je to v podstate dioráma
Kolejiště Mirek - Rtyně v Podkrkonoši
Klub Železničního muzea Zlonice
Trochu nejen o modelové železnici ETS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one