velikost "0", rozchod 32mm, M 1:45
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7417"
Šťastný a klidný nový rok 2019, zdraví a hodně nových vláčků "0" přeji všem nulkařům. Připojuji se též k poděkováním našemu adminovi.
Krásné Vánoce všem, pod stromečkem nějakou tu nápravu navíc a díky adminovi za další celý rok nezištného zpracovávání materiálů. V Novém roce hlavně zdraví a dostatek času na koníčky.
Ahoj, tak hezké mašinkářské Vánoce a v novém roce pak hodně radosti z modelů. Velké poděkování adminovi a jak kdysi zakladatel Pupajz děl: "módě zmar-nulce zdar! Ahoj!
Já bych jen doplnil, že tento napáječ byl podle pana Němečka z ETS vyvinutý právě i pro napájení jiných modelů než ETS. Je to sice také pulzní napáječ, ale v poloze "0" nejde do kolejí opravdu žádný impulz, takže třeba analogová lokomotiva H0 se zcela zastaví, což neplatí při použití staršího napáječe 701 - kvůli např. osvětlení stojící lokomotivy ETS jdou do kolejí stále krátké proudové impulzy, motorek ETS je proto ale indukčně upraven a neroztočí se. Ale to tu jistě všichni ví, jen já jsem se to dozvěděl před pár dny od pana Němečka.
31.12.2018 16:25:33
ets
Trochu nejen o modelové železnici ETS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one