velikost "0", rozchod 32mm, M 1:45

ETS - Vyráběné modely


6/2019
ETS nabízí nový zvukový modul.

3/2019
 
Parní lokomotivy britské konstrukce se typicky vyznačovaly hladkými tvary s minimálním množstvím detailů. Vyznačovaly se esteticky vyváženým rozvržením hmot, často doplněným i velmi vkusnou barevností – pokud to předpisy dané železniční správy dovolovaly.


10/2018

ETS přichází s novým pulzním zdrojem s regulátorem pro stejnosměrný provoz.

9/2018 Michal53

Není to úplně novika, ale ETS stále prichází s novými modely založenými na této předloze...


6/2018 Michal53
O modelech tramvají, které jsou dloholetou tradiční součástí sortimentu ETS,  se na našich stránkách se zatím moc nemluvilo, i když se objevují na kolejištích některých z kolegů jako zajímavý doplněk zpestřující provoz.

4/2017 Michal53
ETS vydalo inovovanou řadu klasických semaforů - ramenových návěstidel - vprovedení českém a německém. Nabíízejí jak jednoremenné,tak se děmirameny v obou provedeních.

 

    4/2017
 
Lokomotiva USATC (United States Army Transportation Corps) S100 byla malá tendrovka, navržená ve Spojených Státech na přelomu třicátých a čtyřicátých let.

Michal53 8/2016
Nejsem si jistý, zda zařazení tohoto modelu do rubriky Vyráběné modely je plně oprávněné, protože se nejedná o produkt dodávaný od značkou ETS, nicméně určitě stojí za mínku.

Michal53 7/2016
Ani u tohoto modelu si nejsem jistý, kam přesně ho zařadit, jedná se totiž vlastně o modifikci modelu kat. kódu 184, která nepochybně skončí na britském trhu a to ne pod značkou ETS.

 

Vydáním této novinky udělalo ETS radost spíš vitrínářům, protože do běžného provozu se moc nehodí. Ale je to pěkný kousek se zajímavou historií, a tak myslím, stojí za to se u něj zastavit.

Návrat ke kořenům ...
... mašinka je to hezká, prostě klasika ETS.
Glaskasten. Naše modeláře (včetně mne) tento stroj na první pohled asi moc nezaujme, protože jeho předloha se na našich tratích nevyskytovala.
Dan Steiner poslal už v březnu hezké fotky BR24, které bohužel zapadly v mém boji o udržení stránek a je škoda je nechat bez povšimnutí.

Lze vůbec porovnávat moderní "tinplejtový" model ETS s Hi-tech super-realistickým modelem LENZ v DCC?
Nejen drahé malosériové modely mohou poskytnou zajímavé podněty pro zkoumání změn v průběhu výroby.
Klasika ETS za rozumnou cenu
Tak hoši dnes jsem ji viděl, naživo výstavní prototyp ve verzi DB a pokud mohu shrnout je KRÁSNÁ
Volání po dostupnosti v poměru cena/výkon, ETS poměrně dobře v katalogovém roce 2009 pořešila nasazením tří nových lokomotiv
G5 aby jsme to s ETS produkcí neměli tak jednoduché musíme se po některých modelech pídit po cizáckých serverech...
"Garatka nebo spíše Garetka" asi není favoritem nabídky ETS pro náš trh
V sortimentu cisterniček ETS nalezneme několik vozů, převážejících látky pro mnohé neznámou firmu Vacuum Oil Company.
Obecné oblibě "pivních" vagónů nepřináší nic objevného a sestava vychází z vagónů sériové produkce
Tak tento vůz řady Lp původně uhelné dráhy zásobující Prahu uhlím z Kladna B.E.B. asi všichni ve sbírce máme, tomu přispěla i akční cena na tento vůz v ETS.
Krytý nákladní vůz řady Z továrny na specielní cukrovinky