velikost "0", rozchod 32mm, M 1:45

Lepty Kuber
9/2016

Tak jsem konstatoval, že už je to dva roky od doby, kdy na náš trh nulky vstoupil nový fenomén v podobě leptů KuBer. O jejich kvalitě i ceně se tu vedla široká diskuse, závěrem bylo, že přes ne se máme relativně snadnou možnost dostat k jinak vcelku exotickým modelům.
Apdejt 9/2016

O tom, že v sortimentu Kuber je poněkud zmatek, svědčí poslední apdejt od ODědka, který je o skvěle vypadajícím věžáku. Původně výrobce leptů dementoval možnost dodání modelu ve velikosti 0, základním kamenem úrazu byla tehdy asi střecha, kterou se ODědkovi podařilo výborně zvládnout.

Jeden nový kousek. Zhotoveno Lepty Kuber, pojezd upravený ETS, obtisky p. Kwasnica, ostatní Odědek, barvy jsou na prototypu zeleň vagonová. Zdraví Urbánek.

 

 

Fota ODědek. Galerie obrázků v plném formátu ZDE
Původní sortiment modelů inzerovaný na našich stránkách se rozrostl natolik, že vlastně není moc přehled o tom co vlastně je k disposici. Propagátorem těchto leptů byl od začátku ODědek, jenž je i autorem většiny fotek.

A tak jsem se rozhodl udělat takovou retrospektivní galerii obrázků tohoto produktu. Vzhledem k tou, že se vyskytly i požadavky na možnost se k obrázkům vrátit, udělal jsem v rámci této akce i apdejt článku z roku 2014.

Publikuji tady jakési pele-mele obrázků modelů vzniklých z leptů KuBer, přičemž ne všechny z nich se na našich stránkách už objevily. Aby se bylo možno k nim vracet i v budoucnu umístil jsem jejich galerii v plném formátu na Google disk.